BrenderOznakowanie nadające kierunekBrender

Podświetlane logotypy na budynku są widoczne dla wszystkich, z daleka informując o siedzibie firmy. Niegdyś były to proste neony, teraz logotypy i litery przestrzenne mogą przyjmować skomplikowane formy i dowolną kolorystykę.

Zależnie od wielkości stosowane są odpowiednie technologie wykonania zapewniające estetykę i bezpieczeństwo. Znaki wykonywane są w formie oddzielnych brył przestrzennych, boki wykonane z lakierowanego aluminium, fronty z tworzywa do podświetleń lub tkaniny winylowej posiadającej system naciągowy (przy dużych gabarytach reklamy). Wewnątrz każdego znaku umieszczone jest źródło światła w postaci diod LED, zapewniających niskie zużycie energii elektrycznej. Do produkcji znaków przestrzennych możemy zastosować stal kwasoodporną szlifowaną. Bryłę znaku tworzymy łącząc ze sobą boki i fronty z cienkiej blachy stalowej, uzyskując puste wnętrze i lekki znak. Takie rozwiązania sprawdzają się na niewielkich wysokościach na elewacji budynku. Opcjonalnie można umieścić wewnątrz liter podświetlenie LED, osiągając ciekawy efekt wylewającego się światła spod liter.

Znaki przestrzenne montowane są bezpośrednio do elewacji budynku lub na specjalnej konstrukcji wsporczej, mocowanej do dachu budynku.

Nasze produkcje są poprzedzone obliczeniami statycznymi i dynamicznymi, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Zapewniamy własny montaż i udzielamy gwarancji.